Przejdź do treści

Klubokawiarnia ITePe – kawiarnia rodzinno – podróżnicza

Klubokawiarnia ITePe – kawiarnia rodzinno – podróżnicza

Na warszawskim Grochowie znajduje się fantastyczna klubokawiarnia z dużą przestrzenią dla dzieci. Klubokawiarnia ITePe to nie kawiarnia stricte dziecięca, ale rodzinno – podróżnicza. Czeka tu na Was bogata kolekcja planszówek i przewodników podróżniczych, a także pyszna kawa i bogate menu. Jest to miejsce, w którym od progu wyczujesz gościnność rodziny właścicieli.

To miejsce, w którym spokojnie napijesz się kawy i popracujesz albo porozmawiasz ze znajomymi. W tym czasie Twoje dziecko pobawi się na przeznaczonym dla najmłodszych, bezpiecznym i klimatyzowanym, całym górnym piętrze. Właśnie dzięki temu na dole jest cicho i klimatycznie.

Jakie atrakcje czekają na Was w ITePe?

W klubokawiarni znajdziesz imponującą kolekcję gier – aktualnie są to dwie szafy i wciąż ich przybywa. ​Możesz przyjść, pograć, a czasem nawet wygrać jakieś nagrody 🙂 Na półkach odkryjesz także ciekawe przewodniki. Właściciele chcą regularnie organizować slajdowiska oraz spotkania podróżnicze, opowiadać i słuchać o ciekawych miejscach.

Na zewnątrz czeka na Ciebie i Twoje dziecko zaciszny, zielony ogródek z piaskownicą i domkiem. W ciepłe dni obsługa napełnia stolik wodny, a w upały wynosi na zewnątrz także basenik z wodą.

Jakie zajęcia tu znajdziesz?

Klubokawiarnia ITePe to bogata oferta zajęć, w której znajdziecie m.in.:

  • Gordonki Pam Pam: prowadzi je nauczyciel muzyki, Pan Piotr PamPam, czyli osoba o pięknym głosie, którą uwielbiają zarówno dzieci, jak i rodzice rodziców.
  • Multisensorykę: zajęcia na podstawie Grupowego Programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju przeznaczone dla dzieci już od 4 miesiąca życia.
  • Zajęcia baletowe: to zajęcia dla dzieci w wieku 5-8 lat, które prowadzi absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie.
  • Zajęcia z logorytmiki: to zabawy i ćwiczenia dla dzieci w wieku 1-3 lata, które stymulują prawidłowy rozwój mowy;

Dorośli mogą z kolei skorzystać z wyjątkowej oferty warsztatów np. z plecenia makramowych kwietników, warsztaty plecenia wianków oraz robienia biżuterii z koralików.

Wyśmienita kawa i nie tylko 🙂

Ze wspomnianej we wstępie oferty gastronomicznej na uwagę zdecydowanie zasługuje tu kawa. Klubokawiarnia ITePe gwarantuje, że zawsze dostaniesz tu wyśmienitą kawę. Na przykład ziarna Peru HB Chanchamayo, która została oceniona na 83 punkty w skali SCA, a co oznacza, że jest naprawdę wyjątkowa. Napijesz się tu także kubańskiej Serrano Lavado albo India Malabar. Jeśli któryś z wariantów szczególnie Ci zasmakuje możesz tu kupić ziarna oraz poprosić o ich zmielenie.

Klienci doceniają to miejsce również za pyszne naleśniki oraz gofry, których nie powstydziłaby się żadna nadmorska budka. Jedne i drugie występują w różnych wariantach, a gofry nawet w wersji wegańskiej (na płatkach owsianych z bananem).

Co mówią klienci ITePe?

„Wspaniale miejsce dla dzieci! Od ogródka (wyposażonego w kuchnię błotną – główną atrakcja mojego dziecka), po bawialnię na górze.”

„Można poczuć się tu jak u znajomych na kawie, a dodatkowym atutem są zajęcia dla dzieci, zawsze przemyślane i prowadzone przez specjalistów w swej dziedzinie.🙂.”

„Idealny obiekt na przyjęcia typu chrzciny lub komunia. Doskonała kuchnia oraz obsługa.”

Dobrana Niania zdecydowanie poleca to miejsce!

https://www.facebook.com/klubokawiarniaitepe

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie