Przejdź do treści

Cafe Przygoda – klubokawiarnia rodzinna

Cafe Przygoda – klubokawiarnia rodzinna

W sercu warszawskiego Mokotowa znajduje się Cafe Przygoda – klubokawiarnia rodzinna. Jeśli jesteś rodzicem poszukującym chwili wytchnienia, to miejsce spełni Twoje potrzeby 🙂 Jednocześnie Twojemu dziecku zapewni zapewni fantastyczną zabawę w małpim gaju.

Cafe Przygoda – klubokawiarnia rodzinna, to miejsce, w którym pozytywnie Cię zaskoczy prawdziwie rodzinna atmosfera. To miejsce wyróżniają przestronne wnętrza. Dwupoziomowy plac zabaw daje dzieciom wiele opcji na wyładowanie energii :).

Co oferuje Cafe Przygoda?

Przy stołach w rogu sali dzieci mogą rysować i rozwijać artystyczne talenty. Piankowe, kolorowe belki służą jako siedziska, natomiast dzieci uwielbiają z nich budować pomysłowe zamki, wieże, łuki triumfalne czy tajne bazy.

Przestronne wnętrze, dzięki składanym drzwiom, można łatwo podzielić na dwie części. Jest to pomocne rozwiązanie podczas zajęć, które się tutaj odbywają. A oferta zajęć w Cafe Przygoda jest bardzo szeroka. Znajdziesz tu warsztaty i zajęcia kierowane do dzieci w różnym wieku. Do najpopularniejszych należą: robotyka, rysunek 3D, język angielski, multisensorki, dzikowisko (gry i zabawy ruchowe) , mały przedszkolak, balet, logorytmika, gra na ukulele.

W Cafe Przygoda możesz też smacznie zjeść. W upalne dni spróbuj np. kremu z cukinii oraz ryżu curry z warzywami. Do tego dla ochłody pigwoniady (!), kambuchy oraz soki tłoczone Doliny Czerskiej. Z kolei najmłodsi powinni spróbować pierożków i warzyw gotowanych na parze. A na deser – super owocowych, zdrowych żelków 😉.

W tym miejscu bez problemu możesz skorzystać z Wi-Fi. Dodatkowo zespół klubokawiarni mówi po angielsku, więc jest przygotowany do obsługi międzynarodowych rodzin mieszkających w Warszawie.

Za co klienci lubią to miejsce?

„Najpiękniejsza klubowa kawiarnia w Warszawie! Cafe Przygoda została w całości zaprojektowana przez pracownię architektoniczną. Jest ozdobiona niepowtarzalną grafiką o spójnych kolorach, dzięki czemu przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale i piękna.”

„Wspaniała kawiarnia dla dzieci i rodziców, stworzona z sercem i troską o dzieci. Przytulna, domowa atmosfera, pyszna kawa i ciasto oraz przemiła obsługa. Miejsce, w którym rodzice mogą odpocząć, a dzieci zaszaleć. Mój nawet chciałby tu mieszkać, i to chyba najlepsza recenzja dla Cafe Przygoda.”

Dobrana Niania zdecydowanie poleca to miejsce!

https://www.facebook.com/cafeprzygoda

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie