Przejdź do treści

Dobrana niania

Metoda Dobrana Niania

Jesteś nianią, a praca z dziećmi to Twoja pasja? Chcesz pracować z rodzicami, którzy docenią Twój
wkład w opiekę i wychowanie ich dziecka? W agencji Dobrana Niania dokładamy starań, aby wykwalifikowane nianie znalazły pracę, w której będą się spełniać i wykorzystywać w pełni posiadane kwalifikacje.
Dbamy o jak najlepsze dopasowanie niań i rodzin, dlatego nasz proces rekrutacji jest kilkuetapowy. Co więcej nasze wsparcie w budowaniu efektywnej współpracy nie kończy się wraz z nawiązaniem współpracy. Jako niania możesz liczyć, że sprawdzimy, jak układa się współpraca i wesprzemy Cię w rozwijaniu partnerskiej relacji z rodziną.

Rejestracja

Zarejestruj się na naszej stronie i stwórz swój profil niani lub wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia do współpracy z agencją
Dobrana Niania 

Weryfikacja

Potwierdzimy kluczowe informacje z punktu widzenia dopasowanych do Ciebie przyszłych ofert pracy: Twoje doświadczenie, referencje, certyfikaty, dyplomy, szkolenia, oczekiwania dotyczące pracy: preferowane lokalizacje i godziny pracy, wiek dziecka / dzieci, wynagrodzenie.

Rozmowa

Zaprosimy Cię na spotkanie, aby poznać Cię lepiej, porozmawiać o Twojej motywacji do pracy z dziećmi oraz kompetencjach kluczowych dla osób zajmujących się zawodowo opieką nad dziećmi.

Test psychologiczny

Poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza psychologicznego, który służy do badania osób zajmujących się zawodowo opieką nad dziećmi: kandydatów na rodziców adopcyjnych, opiekunów, opiekunów prawnych i mediatorów. Wyniki kwestionariusza otrzymasz w formie raportu wraz z możliwością ustnej konsultacji wyników.

Zapoznanie

Gdy pojawi się oferta pracy spełniająca Twoje oczekiwania, a Twój profil będzie zgodny z oczekiwaniami rodziny zaprosimy Cię od razu na spotkanie z rodziną. Możesz liczyć na nasze wsparcie w procesie przygotowania do rozmowy.

Wybór

Jeśli Ty i rodzice wyrazicie chęć nawiązania współpracy doradzimy w kwestii możliwych form współpracy oraz pomożemy w doprecyzowaniu zakresu obowiązków i wzajemnych oczekiwań, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień.

Relacja

Po rozpoczęciu współpracy wciąż będziemy w kontakcie z Tobą, aby zwiększyć szanse
na satysfakcjonującą współpracę. Skontaktujemy się z Tobą, aby sprawdzić jak się
układa współpraca i w razie potrzeby wesprzemy Cię w rozwijaniu partnerskiej relacji z
rodziną.

Zostań Dobraną Nianią

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie