Przejdź do treści

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Kinokawiarnia Stacja Falenica to miejsce, które szczególnie zapada w pamięć rodzicom i dzieciom. To niezwykłe połączenie kina, kawiarni, i księgarni sprawia, że każda wizyta w tym miejscu staje się przygodą. Idea Stacji to „Slow Cinema”, co sprowadza się nie tylko do starannego doboru filmów, ale również całej filozofii ich prezentacji.

Stuletni dworzec kolejowy przemieniony w kinokawiarnię

Jedną z pierwszych rzeczy, które rzucą Ci się w oczy przy odwiedzinach Kinokawiarni Stacja Falenica, jest jej niezwykła lokalizacja. Ten stuletni modernistyczny budynek dawnego dworca kolejowego został przekształcony w miejsce magiczne. Tu doświadczysz czegoś zupełnie innego niż w kinach w centrach handlowych czy w wielkich kompleksach kinowych. Atmosfera tego miejsca emanuje historią i klimatem, który przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Kino i kawiarnia w jednym

Kinokawiarnia Stacja Falenica to nie zwyczajne kino. To kino studyjne, w którym obejrzysz zarówno najnowsze hity, jak i filmy docenione przez krytyków. Co więcej, w tym miejscu możesz podczas seansu delektować się przekąskami i napojami, które zostaną dostarczone do Twojego stolika.

Rodzinne poranki filmowe

Jeśli jesteś rodzicem przedszkolaka, z pewnością docenisz „Rodzinne Poranki Filmowe w Stacji”. W każdą sobotę możesz przyjść z dzieckiem na specjalny seans kierowany do najmłodszych kinomanów. Z kolei po seansie Twoje dziecko może wziąć udział w warsztatach plastycznych nawiązujących do filmów. To doskonały sposób na spędzenie czasu z dziećmi, rozwijanie ich kreatywności i wrażliwości artystycznej. Co więcej, cena biletu wynosi zaledwie 15 zł, co czyni to miejsce dostępnym dla każdej rodziny.

Księgarnia dla miłośników książek

Jesteś miłośnikiem książek? Kinokawiarnia Stacja Falenica to prawdziwy raj dla fanów literatury. Zachwyci Cię starannie wyselekcjonowany wybór tytułów skierowanych zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Tu znajdziesz wiele inspirujących pozycji do czytania razem z dziećmi. Dodatkową atrakcją tego miejsca są organizowane co roku jesienią spotkania z autorami książek.

Stacja Falenica to miejsce, które łączy w sobie kino, kawiarnię i księgarnię, tworząc wyjątkową przestrzeń, która zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoje dziecko. Tu spędzisz czas z rodziną oglądając dobry film jednocześnie delektując się pysznym ciastem. A po seansie możesz pobuszować z dzieckiem między regałami pełnymi fantastycznych książek. Niezależnie od tego, czy jesteś kinomanem czy miłośnikiem literatury, to miejsce z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dobrana Niania zdecydowanie poleca to miejsce!

https://www.facebook.com/StacjaFalenica/

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie