Przejdź do treści

Rodzinne odkrywanie muzyki – Fundacja MUNIANIA

Rodzinne odkrywanie muzyki – Fundacja MUNIANIA

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka pewnie wiele słyszysz o pozytywnym wpływie muzyki na rozwój małego dziecka. Muzyka to niezwykłe narzędzie. Stymuluje kreatywność, uczy wyrażania emocji, rozwija zdolności językowe i matematyczne oraz poprawia koordynację ruchową. Oferta zajęć muzycznych dla najmłodszych na rynku warszawskim jest bogata. Jednak to co robi Fundacja MUNIANIA (muzyczna niania) ma dodatkowy wymiar.

Co oferuje Fundacja Muniania?

Fundacja Muniania prowadzi zajęcia rozwijające zdolności muzyczne u niemowląt i małych dzieci (0-3) metodą E.E.Gordona na warszawskim Mokotowie. Jednak jej prawdziwym wyróżnikiem jest coś innego.To niesamowite, interaktywne koncerty rodzinne. Jeśli chcesz doświadczyć  wspólnego rodzinnego śpiewania i zabawy sprawdź wydarzenia organizowane przez MUNIANIA. Koncerty zachęcają już samymi zabawnymi tytułami takimi jak: „Muzyka od Fryderyka”, „Pół żartem z Mozartem” „Tutti wesolutti”.

Czego możecie się spodziewać w trakcie koncertu?

Najmłodsi słuchacze spotykają się z twórczością kompozytora, któremu poświęcony jest koncert, a w przerwach pomiędzy utworami dzieci i opiekunowie są zapraszani do muzycznych zabaw opartych na rytmie, ruchu i wspólnym śpiewaniu. Atmosfera koncertu jest pełna radości i zabawy, a jednocześnie ma wymiar edukacyjny. Muzyka klasyczna pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci. Podczas koncertu dzieci rozwijają poczucie rytmu i zdolności artystyczne, mogą tańczyć, skakać, klaskać i śpiewać oraz bawić się rytmem i melodią😊

Wkrótce planowane są kolejne ciekawe koncerty, o których więcej dowiecie się na fanpage’u MUNIANIA

Zajęcia umuzykalniające rozwijają nie tylko wrażliwość muzyczną dziecka, ale wpływają wszechstronnie na jego rozwój. Dlatego to nie tylko dobry sposób na spędzenie z dzieckiem czasu przy miłych dla ucha dźwiękach (w odróżnieniu od odgłosów piszczących zabawek 😉), ale też inwestycja w jego rozwój społeczny i emocjonalny.

Fundacja MUNIANIA pisze o sobie: „Pomagamy dzieciom odkrywać piękno muzyki poprzez wspólne, rodzinne śpiewanie i zabawę”. Tak właśnie jest, a część wydarzeń jest bezpłatna.

Dobrana Niania zdecydowanie poleca edukację muzyczną Fundacji MUNIANIA.

Więcej o rozwoju dziecka przeczytasz w innych artykułach na BLOGU w sekcji „Edukacja i rozwój dziecka”.

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie