Przejdź do treści

Molo Kids Cafe – kawiarnia i warsztaty w Wilanowie

Molo Kids Cafe – kawiarnia i warsztaty w Wilanowie

Dobrana Niania odwiedziła Molo Kids Cafe w Wilanowie. Jest to miejsce, w którym od progu czuć, że jego zespół wkłada w pracę z dziećmi całe serce 😊. Właścicielka, Pani Justyna wraz z pracownikami, są dla siebie jak rodzina. Razem niemal od początku istnienia Molo Cafe.

To miejsce, które daje mnóstwo możliwości dla maluchów. Poza atrakcyjnie wyposażoną salą zabaw, odbywają się tu zajęcia i warsztaty dla różnych grup wiekowych. W ofercie znajdziecie Gordonki, zajęcia sensoryczne dla maluszków od 6-go do 18-go miesiąca, zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1,5 – 2 lata oraz zajęcia taneczno-rytmiczne dla nieco starszych dzieci.

W Molo Kids Cafe można także zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Opcji jest mnóstwo: urodziny tematyczne, kreatywne eksperymenty (np. z suchym lodem),  warsztaty mydełkowe, warsztaty z glutem lub tworzenie biżuterii. Do tego piniata, tatuaże, malowanie buziek oraz zamykanie w bańkach mydlanych. Kawiarnia przygotowuje przepyszne torty (także w wersji bezglutenowej), a także zdrowe i apetycznie wyglądające poczęstunki (również w wersji eko). Do tego przepiękne stylowe dekoracje ze świeżych kwiatów😊.

To miejsce ma swoich stałych bywalców. Dobrana Niania sprawdza co o nim mówią. 

„Uwielbiamy to miejsce! Wspaniałe ciocie prowadzące oraz pyszne jedzenie!”

„Cudowne ciocie i domowa atmosfera”.

Co do jedzenia, motto zespołu Molo Kids Cafe brzmi „Nasze jedzenie przygotowujemy tak, jak dla własnych dzieci – ze zdrowych i sprawdzonych składników”.

Także Dobrana Niania poleca to miejsce!

Facebook

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie