Przejdź do treści

FRUU – więcej niż sala zabaw.

FRUU – więcej niż sala zabaw.

Dobrana Niania odwiedziła salę zabaw FRUU, miejsce znane i lubiane przez dzieci i rodziców z warszawskiego Wawra. FRUU to nie tylko sala zabaw, to miejsce kreatywnego rozwoju!

To miejsce wyróżnia się swoją bogatą ofertą kierowaną zarówno do dzieci jak i rodziców.

W większości miejsc rodzice nie są dopuszczani do zabawy na konstrukcjach chyba, że jako osoby asekurujące maluchy (z zakazem skakania 😉). Sala zabaw FRUU jest inna! Tu dzieci i dorośli bawią się wspólnie !!! na konstrukcji, przemierzając korytarze z przeszkodami i zjeżdżając na najdłuższej po prawej stronie Wisły zjeżdżalni (aż 12 metrowej)!

Oprócz konsrtukcji z trampolinami i tyrolką dziecięcą wyobraźnię pobudzają dodatkowo podłoga interaktywna oraz montowane na ścianach tablice multimedialne.

Zgodnie z motto tego miejsca „FRUU to nie tylko sala zabaw, to miejsce kreatywnego rozwoju!” w ofercie jest ogromna ilość zajęć.

  • Dla maluchów: sensoplastyka, Gordonki, musical babies (zajęcia muzyczno-językowe), sensoryka, minidisco.
  • Dla małych dzieci od 4 r.ż.: joga, zumba kids&junior, poznaj świat muzyki, kickboxing, lego robotyka i Minecraft, szachy oraz gimnastyka korekcyjna.
  • Dla mam: zumba oraz latino mama.

Ale to nie wszystko. Impreza urodzinowa we FRUU to przyjęcie według wymarzonego przez Twojr dziecko scenariusza, także w opcji plenerowej. Co powiesz na urodziny z animatorami FRUU w Twoim ogrodzie? Zespół FRUU dojedzie do Ciebie, przygotuje piękne dekoracje w ulubionych kolorach Twojego dziecka oraz poprowadzi nietuzinkowe zabawy dla wszystkich małych gości. Wszystko w myśl zasady.

„Powiedz nam o czym marzysz, a my zrobimy wszytko żeby to zrealizować!”

Dobrana Niania również zdecydowanie poleca to miejsce!

Facebook

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie