Przejdź do treści

Helen Doron English – język angielski dla Twojego maluszka

Helen Doron English – język angielski dla Twojego maluszka

Poznanie języka angielskiego otwiera Twojemu dziecku drzwi do globalnej społeczności. Naukę tę warto rozpocząć już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Dlaczego?

Elastyczność mózgu: Mózg dzieci jest niezwykle plastyczny i zdolny do szybkiego przyswajania nowych umiejętności, w tym języka. Dzieci, które są eksponowane na wcześniejszym etapie życia na język angielski, mają większą zdolność do naturalnego opanowania wymowy, gramatyki i słownictwa.

Wielojęzyczność: Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat ułatwia rozwijanie wielojęzyczności. Badania wykazują, że dzieci, które uczą się więcej niż jednego języka od najwcześniejszych lat, mają lepsze umiejętności kognitywne, jak koncentracja, myślenie abstrakcyjne i rozwiązywanie problemów.

Dostęp do zasobów edukacyjnych: Język angielski daje dostęp do ogromnej ilości zasobów edukacyjnych, takich jak książki, filmy, gry i aplikacje. Dzieci, które wcześnie nauczą się języka angielskiego, mogą czerpać korzyści z tych materiałów, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności.

Na warszawskiej Woli znajduje się wyjątkowa szkoła Helen Doron English, w której w ramach kursu Baby’s Best Start języka angielskiego uczą się maluszki  już od 3 miesiąca życia. Z rodzicem u boku maluch poznaje świat wszystkimi zmysłami: dotyka przedmiotów, słucha piosenek, poznaje zapachy. Rozwija się też ruchowo i manualnie: turla się, skacze, przelewa wodę łyżeczką. Przez cały czas jest otoczony angielskim. Nauczyciel mówi wyłącznie w drugim języku, wyjaśniając nowe słowa również gestem, ruchem czy przykładem.

Baby’s Best Start to więcej niż angielski, to kurs ogólnorozwojowy. Dzieci pochłaniają nie tylko nowy język, ale ćwiczą również umiejętności społeczne, rozwijają motorykę małą i dużą, rozbudzają wszystkie swoje zmysły.

Szkoła Helen Doron English na Woli przy ul.Okopowej 56 to urocze, kameralne miejsce, z kolorowymi i przytulnymi salami. To także zespół lektorów z pasją, którzy sprawiają, że dzieci poprzez zabawę uczą się z radością i łatwością.

Dobrana Niania zdecydowanie poleca to miejsce!

Facebook

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie