Przejdź do treści

Hop Cafe – przyjazna sala zabaw na Białołęce!

Hop Cafe – przyjazna sala zabaw na Białołęce!

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się świetnie bawić, a jednocześnie będzie bezpieczne? Hop Cafe to przyjazna sala zabaw na Białołęce. Prowadzi je Pani Dominika, sympatyczna mama trójki dzieci. Każdy detal zaplanowała z troską i sercem. Pełni tu rolę prawdziwego gospodarza, który czuwa nad wszystkim i ma oczy dookoła głowy.

„Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo i czystość. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy jakie to ważne kwestie. Hop Cafe, to sala zabaw zaprojektowana zgodnie z wymogami stawianymi przez Centrum Kontroli Placów Zabaw i posiada Certyfikat oznaczony znakiem B – bezpieczny plac zabaw. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko bawi się w bezpiecznym środowisku.”

Jakie atrakcje są dostępne w Hop Cafe?

W Hop Cafe Twoje dziecko może się fantastycznie bawić w kolorowej i przestronnej konstrukcji. Maluchy rozwijają tutaj swoje zdolności motoryczne i spostrzegawczość. Ale to nie wszystko, ponieważ w sali znajduje się również Magiczny Dywan. Jest to interaktywna podłoga, dzięki której dzieci rozwijają motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, a także szybkość reakcji. Twoje dziecko będzie się bawić, a także rozwijać swoje umiejętności.

Zajęcia dla dzieci w Hop Cafe.

W Hop Cafe znajdziesz ofertę ciekawych zajęć rozwojowych dla najmłodszych dzieci, również w okresie wakacji. To tylko niektóre z nich:

Muzyczny Angielski Dla Maluszków: jeśli Twoje dziecko ma od 0 do 3 lat i wykazuje zainteresowanie muzyką, te zajęcia muzyczne po angielsku mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Dzieci w naturalny sposób osłuchują się z językiem angielskim poprzez słuchanie muzyki, rymowanek, piosenek oraz muzykowanie za pomocą prostych instrumentów.

Baby Dance: to zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Podczas zabawy dzieci poznają podstawowe kroki taneczne i rozwijają koordynację ruchową.

Pam Pam Gordonki: to zajęcia, które rozwijają wyobraźnię muzyczną u dzieci od 3 miesięcy do 3 lat. Prowadzi je Bartek Lelonkiewicza, który jest muzykiem o niezwykłym głosie i charyzmie. Bartek szkoli się w technikach gordonowskich pod okiem Piotra Łukasika, założyciela Pam Pam Gordonki.

Przyjęcia urodzinowe w Hop Cafe są wyjątkowe.

W trakcie przyjęcia urodzinowego w Hop Cafe, sala zabaw jest udostępniana na wyłączność jubilata i jego gości, a to jest raczej w Warszawie rzadkością. Co mówią rodzice, którzy poznali to miejsce i celebrowali tutaj urodziny swojego dziecka?

„Dziękuję Pani Dominice za zorganizowanie cudownych urodzin naszej córce. Są to już kolejne urodziny w Hop Cafe i zarówno nasza córka, jak i inne dzieci bawiły się bardzo dobrze. Dziękujemy!”

„Fantastyczne, kameralne miejsce! Imprezka urodzinowa córki była tak udana, że trzeba było przedłużać czas zabawy. Pani właścicielka to super ciepła, życzliwa osoba, chętna do pomocy i tworzy naprawdę rodzinną atmosferę!”

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie się świetnie bawić, a Ty odpoczniesz przy filiżance kawy mając pewność bezpieczeństwa i troskliwej opieki? Zajrzyj do Hop Cafe 🙂

Dobrana Niania zdecydowanie poleca to miejsce!

Facebook

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie