Przejdź do treści

Szczoteczka IONICKISS KIDS – sama myje zęby dziecka!

Szczoteczka IONICKISS KIDS – sama myje zęby dziecka!

Dopóki sama myjesz dziecku pierwsze ząbki kontrolujesz procesu czyszczenia. Gdy dziecko przejmuje to zadanie zaczynają się schody: myje niedokładnie, nieprawidłowo, połyka pastę. A teraz wyobraź sobie szczoteczkę, która jak magnes przyciąga i usuwa płytkę nazębną z jamy ustnej Twojego dziecka! Tak działa szczoteczka IONICKISS Kids.

Co wyróżnia szczoteczkę IONICKISS Kids?
Najnowsza technologia jonowa.

Szczoteczka IONICKISS Kids działa w oparciu o technologię jonową zatwierdzoną przez instytut Harvard. Podczas mycia, jony te, łączą się z jonami o przeciwnym ładunku na powierzchni zębów, co powoduje odłączenie płytki nazębnej. Włosia szczoteczki działają jak magnes, przyciągając i usuwając płytkę nazębną z jamy ustnej. W praktyce szczoteczka samodzielnie przyciąga zabrudzenia i płytkę nazębną. Dzięki temu czyści zęby niezależnie od umiejętności małego użytkownika 😉.

Cicha praca.

Szczoteczka IONICKISS Kids jest bardzo cicha i nie generuje nieprzyjemnych wibracji, do których trzeba się przyzwyczajać. To zdecydowana przewaga tej technologii nad szczoteczkami elektrycznymi i sonicznymi. Znasz to uczucie łaskotania i mrowienia, gdy zaprzyjaźniałaś/eś się z technologią soniczną? Pamiętasz, że te niedogodności powodowały, że początkowo czyszczenie trwało krócej? My dorośli potrafimy przezwyciężyć niedogodności dzięki sile woli, jednak naszym dzieciom czasem jej brakuje (zwłaszcza w takich tematach jak mycie zębów 😊).

Możliwość stosowania bez pasty do zębów.

Szczoteczki jonowe można stosować bez pasty do zębów. To świetny wybór jeśli Twoje dziecko nie lubi smaku pasty lub przeciwnie, martwi Cię, że używa jej za dużo (głównie podjadając, bo producenci past dla dzieci dbają o to, by były smaczne). Dzięki temu, że pasta nie jest już niezbędna zęby można czyścić w dowolnym miejscu i każdej porze. Świetnie się sprawdza jeśli dużo podróżujecie. Jeśli jednak dziecko chce stosować pastę, może ją nakładać w zaledwie 1/3 dotychczas stosowanej ilości.

Pojemny akumulator.

Kolejny plus to akumulator w szczoteczce IONICKISS Kids. Ma on pojemność, która pozwala nawet na rok szczotkowania zębów bez konieczności doładowywania! Nigdy więcej nie będziesz szukać w popłochu jakiejkolwiek szczotki manualnej, gdy usłyszysz tuż przed wyjściem do przedszkola/ szkoły „Mamo, szczoteczka się rozładowała”. Wprawdzie w ostateczności trochę pomaga przepłukanie ust wodą z pastą do zębów, ale ze szczoteczką IONICKISS Kids odchodzi Ci jeden z potencjalnych porannych stresów 😉.

Jakie inne zalety ma szczoteczka IONICKISS KIDS?

Szczoteczka IONICKISS Kids jest super lekka, ma miękkie, antybakteryjne włosie i umożliwia mycie zębów w różnych trybach. Ponadto szczoteczki te są dostępne w atrakcyjnej cenie w porównaniu ze szczoteczkami elektrycznymi i sonicznymi.

Dla mnie jako mamy ważne jest też to, że szczoteczki IONICKISS przeszły pozytywnie wszystkie badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność. Sama technologia jonowa została zatwierdzona przez instytut Harvard.  Dodatkowo model IONICKISS Original (rekomendowany dla starszych dzieci) może być bez przeszkód stosowany przez posiadaczy aparatów ortodontycznych. Dla mnie to ogromna zaleta.

Dobrana Niania zdecydowanie poleca szczoteczki do zębów IONICKISS KIDS!

https://www.facebook.com/IonickissPolska

Udostępnij artykuł

Tatiana Matwijów

Tatiana Matwijów

Jestem psychologiem, pasjonatką odkrywania i rozwijania ludzkiego potencjału. W ciągu ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach z sukcesem dopasowałam ponad 1000 osób do różnorodnych stanowisk i zespołów. Pozytywne efekty w rekrutacjach osiągam dzięki połączeniu doświadczenia, profesjonalnych narzędzi oraz intuicji.

Już jest nowy e-book dla rodziców!
„7 kroków do wyboru najlepszej niani dla twojego dziecka. Praktyczny przewodnik dla rodziców”
Chcesz pobrać bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonać się ile praktycznych wskazówek i narzędzi możesz zyskać?
Zapisz się do newslettera!

Logowanie

E-mail *
Hasło *

Chcę porozmawiać o szczegółach oferty

Już niebawem uruchomimy wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie Dobrana Niania.
Chcesz żebyśmy poinformowali Cię o starcie strony?
Zapisz się do newslettera!

Resetowanie hasła

Please select form to show

Logowanie